Dotpar

Dotpar otomotiv sektörü için özelleştirilmiş bir online sipariş ve içerik yönetim sistemidir. Dotpar'ı kullanarak firmanızın ve ürünlerinizin internette bulunurluğunu ve tanıtımını sağlamış olursunuz. Dotpar ile yalnızca internet ortamında tanıtımınızı ve bulunurluğunuzu sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bir sanal mağazaya da sahip olmuş olursunuz. Sanal mağazanızı ziyaret eden kullanıcılar sitenizdeki ürün çesitlerinden size sipariş bırakabilirler.

Hızlı

Dotpar internet sitesi 24 saat içinde kurulur. Hızlı balığın yavaş balığı yediği şu günlerde sitenizin kurulumunu günlerce beklemenize gerek yoktur. Firmanıza ait alan adınıza (domain) web siteniz çok hızlı bir şekilde kurulur. Örnek: www.firmaadiniz.com gibi.

Çok Dilli

Dotparla şu anda 6 dilde ürünlerinizi dünyaya tanıtabilirsiniz. Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca, Almanca. Yeni bir dile ihtiyacınız olursa da kolay kullanılabilen yönetim panelinden yeni yayın yapacağınız dili ekleyebilirsiniz. Örnek; sitenize Swahili dil özelliği eklemek istiyorsanız kendiniz bu işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dinamik

Siteniz dinamiktir. Haber ekleyin, çıkartın, yeni ürünlerinizi duyurun, ürünlerinizle ilgili dökümanları yayınlayın, sitenize üye olanlara hangi fiyatı göreceklerine veya göremeyeceklerine karar verin, menülerinizi yönetin, sitenizin arama ayarlarını veya ürün gösterim şeklini belirleyin. Bunların hepsi elinizde, yani yönetim sizde.

Tema Yönetimi

Sitenizdeki renkleri size sunulan onlarca tema içerisinden seçebilirsiniz. İsterseniz kurumsal renginizin tonunda bir renk seçin, isterseniz daha farklı bir renk. Gün geçtikçe artan temalardan herhangi birini seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Pratik Ürün Yönetim Programı Dotpar Pro

Dotpar da ürünlerinizi kolayca yönetebilmeniz için bilgisayarınıza Dotpar Pro kurulur. Bu programla isterseniz excelden ürün güncelleyin, excelden fiyatlarınızı güncelleyin, ürünlerinizin farklı dillerdeki bilgilerini girin. Kolayca sitenizdeki ürün bilgilerini programı da kullanarak dakikalar içinde güncelleyin. Programı firmanız içinde fiyat bakma gibi işlemlerde de kullanabilirsiniz.

Hesaplı

Dotpar gibi bir site için harcayacağınız zamanla birlikte size maliyeti binlerce dolardır. Dotpar dinamik site olmasının yanında hesaplı bir sitedir. Ne daha çok zaman harcarsınız ne de daha çok para. Avantajlı fiyatları kaçırmadan acele edin.

İstanbul Ofis : Küçük Çamlıca Mh. Üçpınarlar Cd. Filiz Sk. No: 1 Kat: 3 Üsküdar / İSTANBUL Tel : 0216 326 2489 Fax : 0216 545 5803
Konya Ofis : Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi A Blok - 109 Büyükkayacık Mh. 101. Cd. No: 2 42250 Selçuklu Konya Tel : 0332 241 3500 Fax : 0332 241 5522
www.cabitas.com | www.minenedir.com | [email protected]