Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

En kısa ifadeyle hayatı kolaylaştıran çözümler üretiyoruz. Hazırladığımız sektörel yazılımların tamamını sektörden gelen talepler üzerine, uygulama yerinde analizler yaparak geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızın en doğru şekliyle tespiti ile sektörel yazılımlar konusundaki tecrübemizi birleştirerek hayatınızı kolaylaştıran çözümler hazırlıyoruz. Sunduğumuz çözümlerle aynı kaynakları kullanarak daha fazla iş üretmenizi, böylelikle verimliliğinizi artırmanıza katkı sağlıyoruz. Öyle ki, aynı bilgisayarlar ve aynı iş gücü ile işlerinizi çok daha kısa sürede, çok daha düzenli ve çok daha doğru yapmanız mümkün oluyor. (Bu konuda yaşadığımız en uç örnek 150.000 civarında fatura için karşıt inceleme evrakları hazırlayan kişinin, bizim hazırladığımız çözümle yarım saate hazırlanınca “Yani ben 10 gün boşa mı uğraştım” şaşırması oldu.)

Tecrübe

1989 yılından bu yana bilgi teknolojileri konusundaki faaliyetlerimize son 12 yıldır sektörel yazılım geliştirerek devam ediyoruz. 100’ün üzerinde proje geliştiren ekibimiz özelleştirilebilir paket yazılım çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Hızlı ve Esnek Çözümler

Kullandığımız alt yapı ve tecrübeli ekibimizle en uygun çözümleri en kısa zamanda sunmaktan gururluyuz. Ayrıca “paket” kapsamındaki yazılımlarımızda dahi size özel değişiklikleri çok kısa sürelerde sağlayarak tam anlamıyla size uyan çözümleri sunuyoruz. Telefon ve İnternet uzak destek hatlarımızla nerede olursanız olun, teknik destek ekibimiz yanınızda.

İstanbul Ofis : Küçük Çamlıca Mh. Üçpınarlar Cd. Filiz Sk. No: 1 Kat: 3 Üsküdar / İSTANBUL Tel : 0216 326 2489 Fax : 0216 545 5803
Konya Ofis : Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi A Blok - 109 Büyükkayacık Mh. 101. Cd. No: 2 42250 Selçuklu Konya Tel : 0332 241 3500 Fax : 0332 241 5522
www.cabitas.com | www.minenedir.com | [email protected]